Oferty pracy

Wysunięcie Kierownik administracji Dowiedz się więcej

Kierownik administracji

Wyślij swoje CV na adres sekretariat@bowil.pl

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z magazynem w zakresie zatwierdzania dokumentów magazynowych
  • Wprowadzanie faktur zakupowych
  • Wystawianie i zatwierdzanie faktur sprzedaży
  • Prowadzenie sekretariatu i Biura Zarządu
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników w systemie RCP
  • Prowadzenie dodatkowych ewidencji: patenty i znaki towarowe, BDO
  • Składanie zamówień na materiały biurowe i środki czystości
  • Stała współpraca z działem finansowo-kadrowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w księgowości
  • Znajomość programu Comarch

Oferujemy

Klauzula rekrutacyjna

Wysunięcie Operator maszyn Dowiedz się więcej

Operator maszyn

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i technicznych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
  • Udział w montażu i demontażu maszyn i urządzeń
  • Udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Sprawdzanie stanu technicznego i przeprowadzanie bieżących napraw maszyn i urządzeń

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza na temat mechaniki przemysłowej
  • Umiejętność czytania schematów / dokumentacji technicznej
  • Umiejętność zarówno pracy zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku